Verze pro PC

Pracovní skupina i dedikované pracovište mají vždy přístup k aktuálním datům...

Verze pro PDA

Mobilní přístup k Vaší databázi na cestách spolupracující s verzí pro PC...

Programovací práce

Programování na zakazku v C, C++, .NET, ASP.NET, Java, JSP, Lotus, VB, NET.DATA, JWalk-Seagull...


Komplexní Informační system pro řízení vztahů se zákazníky

Díky jedinečnému řešení celého systému lze program využit u firem s různým oborem činnosti a pro různé obchodní využítí: od individuální práce obchodníků, po koordinaci obchodního oddělení, analýzu prodejů a marketingových aktivit. Předpokládáme, že naši zákazníci mají zavedený obchodní proces, který jim funguje. Účelem našeho systému není tento proces měnit, ale přizpůsobit se mu a tím vytvořit podporu pro jeho efektivní posílení.

Jsme připravení Vám kdykoliv tento program představit u Vás ve firmě. Rádi Vám taky předvedeme, jak by program mohl fungovat s Vašimi Vzorovými daty a jaké jsou možnosti pro podporu Vašeho systému obchodu a marketingu.


Pro koho je program CompSale určen ?

Obecně se dá říci, že ho lze použít v libovolné firmě, která ke své existenci potřebuje zákazníka.

V případě využítí programu u firmy prodávající spojové materiály bychom mohli vyzdvihnout možnost evidence propagačních materiálů, dárků, hodnocení klienta ve vztahu k firmě či produktu, evidence a hodnocení odběrů nebo vyhodnocování potenciálu dle teritorií a podobně.

V případě využití programu u prodejců automobilů bychom mohli zdůraznit možnost detailní evidence automobilů, schopnost vysledovat cestu vozu ze skladu přes prvního majitele až k poslednímu majiteli s možností připomenutí kontaktování zákazníka s nabídkou odkupu. Samozřejmostí je historie jednání se zákazníkem.

V případě pojišťovací agentury je oceňována možnost evidence produktu i pojištěnců a možnost výpočtů provize dle uživatelova vzorce k danému produktu.

Jsme schopni nabídnout řešení pro penzijní fond, výrobce převodovek, prodejce tepelné techniky, reklamní agentury, realitní společnosti ...

Každý z těchto oborů má často vlastní terminologii, avšak vždy stejného jmenovatele – ZÁKAZNÍKA.